Schéner-nap

2022.05.11-én iskolánk méltó módon emlékezett meg névadójáról, Schéner Mihály festőművészről. Az iskolai Diákönkormányzat tagjai megkoszorúzták a településünkön található Schéner Mihály emlékművet.

A nap folyamán a gyerekek felelevenítették és bővítették tudásukat a festő életével kapcsolatosan. Csoportmunkában játékos feladatokat végeztek: puzzle, totó, tabló készítése, festés, színezés. A nap fénypontjaként pedig színek kavalkádjával emlékeztünk meg névadónkról, amikor a gyerekek évfolyamonként különböző színű pólókba öltöztek s „kirakták” a Schéner feliratot.

A projektnap sikeres megszervezését köszönjük szépen Liker Annának, Dávidné Kintner Ágnesnek, Nagy Antalnénak, Likerné Buzás Editnek, Gácsér Bélánénak, Szigetvári Józsefnénak, Répási Évának, Kotroczóné Holecz Editnek és Mihály Evelinnek .