A Medgyesegyházi Nebulókért Alapítvány  szeptemberben együttműködési megállapodást kötött a Mezőhegyesi székhelyű “Tettrekész” Fiatalok Alapítványa nevű szervezettel. Ez az alapítvány  a TÁMOP 5.5.2-11/2-2012-0087 „”A hátrány leküzdésére – az önkéntesség elterjesztése a Mezőhegyesi Önkéntes Ponttal LHH-s térségben” című pályázat nyertese. Az együttműködésnek köszönhetően 2014.október 13-án megújultak a Jókai utcai iskola kopott udvari játékai és új köntösbe öltözött a kerítés. A festéshez szükséges anyagokat és eszközöket a pályázat részeként megvették a mezőhegyesiek, mi pedig a munkánkat adtuk. Nagyon jó nap volt. 6 óra hossza alatt elkészült minden felület tisztítása és a festés is.

onk01.JPG
Köszönet annak a 45 segítőnek: anyukáknak, apukáknak, iskolai dolgozóknak , a Boldog Otthon Alapítvány két munkatársának, akik ezt a napjukat arra szánták, hogy a gyermekek környezetét szebbé tegyék!

onk02.JPG

Házirend módosítás
                                     Érvényes: 2014.09.01-től

Házirend módosítását elfogadta:
 -  Alkalmazotti közösség
 -  Intézményi Tanács
 -  Diákönkormányzat
 -  Szülői Közösség

„Az iskola életével kapcsolatosan készült fényképeket, felvételeket az intézményvezető és az intézményvezető helyettesek átnézik, hogy melyek kerülhetnek fel az iskola honlapjára, közösségi oldalára (csak olyanok, amelyek nem érintik hátrányosan, vagy hozzák kényelmetlen helyzetbe a szülőt vagy a gyerekeket).”

„Versenyeken, fellépéseken, műsorokon készült fotókat feltesszük a honlapunkra, és a közösségi oldalunkra. Ha szülő kifejezetten kéri, az ő gyermekéről készült fényképet, videót nem szerepeltetjük.”

„A házirendben előírtuk a Schéner Mihály Általános Iskola tanulóinak az egyenruha viselését – sötét alj (nadrág, szoknya), fehér ing vagy blúz. Az egyenruha kiegészül a fiúknak nyakkendővel, a lányoknak sállal, mely sötétkék lesz, rajta világoskék logóval. ”

Oldal:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]