magdi szintlogo.png
2022.03.24-én iskolánk tanulói részt vettek a Dr. Illyés Sándor Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium Magyarbánhegyesi Tagintézménye szervezésében megálmodott színjátszó- és táncversenyen.
 A II. Szín-Te Kulturális Összejövetel kiemelkedő eredménnyel zárult gyermekeink számára, a dobogós 3. helyezést hozták el számunkra. Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítőknek!

Tanulók: Bali Bence, Baranyi Roland, Gombos Tímea, Kovács Krisztián, Kozma Henrietta, Lakatos Réka, Nagy Antónia, Nagy Miranda, Reinbling Dominik, Számel Klaudia, Szászi Gyula, Szilágyi Lili, Szücs Imre

Felkészítők: Nagy Antalné gyógypedagógus, logopédus és  Répási Éva pedagógiai asszisztens

Az eseményről készült képeket IDE kattintva tekintheti meg.

1. vízvilág logo2022.jpg
A Schéner Mihály Általános Iskola ÖKO csoportjának első-bemutatkozó témanapja volt a Víz világnapja.
Ezen a témanapon minden osztály feladatokat, rejtvényeket oldott meg vagy érdekességeket tudott meg életünk egyik legnagyobb kincséről, a vízről.
Reméljük, időben szóltunk minden gyermeknek arról, hogy nagyon nagy felelősségünk van vizeink megóvása érdekében!
Az évfolyamok részére nagyszerű feladatsorokat és figyelemfelkeltő plakátokat készített Dávidné Kintner Ágnes és Liker Anna padagógusok.
Köszönjük minden nevelőnek a segítő közreműködést!

Az eseményről készült képeket IDE kattintva tekintheti meg.

Oldal:  1 2 3 ... 9 [10] 11 ... 26 27 28