A Dr. Illyés Sándor Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium Magyarbánhegyesi Tagintézménye 2021.október 14-én rendezte meg a régió tanulói számára a III. Farkas Zsuzsi Szépíró Versenyt.

A megmérettetésen iskolánkat Szászi Gyula, Nagy Antónia, Kovács Krisztián és Bali Bence képviselte. Nagy Antónia saját korosztályában 2. helyezést ért el, teljesítményére nagyon büszkék vagyunk.

Köszönjük a felkészítő munkáját Nagy Antalné Magdi néninek és a gyermekek kíséretét Fűri-Csomós Gabriella tanár néninek.

Tisztelt Szülők!

A kormány továbbra is lehetővé teszi az oltást a 12. életévet betöltött tanulók számára. Kérjük, hogy amennyiben az Ön gyermeke még nem kapott oltást, és azt szeretné, hogy azt az iskolában kapja meg, akkor ezt az igényét jelentkezési lap  kitöltésével jelezze az intézmény felé. A jelentkezési lapot és a hozzájáruló nyilatkozatot az alábbi linkre kattintva érheti el.

Kérjük a szükséges dokumentumokat kitölteni és aláírni, majd az iskola e-mail címére (medgyesisk@outlook.com) visszaküldeni! Akinek nincs lehetősége e-mail küldésre vagy nyomtatásra, az az iskolában, a titkárságon is kitöltheti a szükséges dokumentumokat.

Tisztelettel kérjük Önöket az együttműködésre!                                                                                                              dr. Sióréti Gabriella                                                                             intézményvezető

Oldal:  1 2 3 ... 16,3333333333 [17,3333333333] 18,3333333333 ... 26 27 28