1. vízvilág logo2022.jpg
A Schéner Mihály Általános Iskola ÖKO csoportjának első-bemutatkozó témanapja volt a Víz világnapja.
Ezen a témanapon minden osztály feladatokat, rejtvényeket oldott meg vagy érdekességeket tudott meg életünk egyik legnagyobb kincséről, a vízről.
Reméljük, időben szóltunk minden gyermeknek arról, hogy nagyon nagy felelősségünk van vizeink megóvása érdekében!
Az évfolyamok részére nagyszerű feladatsorokat és figyelemfelkeltő plakátokat készített Dávidné Kintner Ágnes és Liker Anna padagógusok.
Köszönjük minden nevelőnek a segítő közreműködést!

Az eseményről készült képeket IDE kattintva tekintheti meg.

Intézményünk meghívást kapott 2022. március 18-án a Lökösházi Román Nemzetiségi Önkormányzat és a Magyarországi Románok Országos Önkormányzata szervezésében megvalósult Farsang kupára Lőkösházára.
Tanulóink labdarúgásban mérhették össze erejüket a környékbeli román nyelvet oktató iskolák gyermekeivel, melynek eredményeként a dicsőséges II. helyet szerezték meg.
Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítő testnevelő pedagógusoknak!
Versenyző tanulóink: Borzák Botond, Máris Martin, Deák Kristóf, Huszka Norbert, Lakatos Áron, Kuzma Kende, Héder Tamás, Kiss Attila
Farsang_kupa.jpg

Oldal:  1 2 3 ... 9,33333333333 [10,3333333333] 11,3333333333 ... 26 27 28