Intézményünk meghívást kapott 2022. március 18-án a Lökösházi Román Nemzetiségi Önkormányzat és a Magyarországi Románok Országos Önkormányzata szervezésében megvalósult Farsang kupára Lőkösházára.
Tanulóink labdarúgásban mérhették össze erejüket a környékbeli román nyelvet oktató iskolák gyermekeivel, melynek eredményeként a dicsőséges II. helyet szerezték meg.
Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítő testnevelő pedagógusoknak!
Versenyző tanulóink: Borzák Botond, Máris Martin, Deák Kristóf, Huszka Norbert, Lakatos Áron, Kuzma Kende, Héder Tamás, Kiss Attila
Farsang_kupa.jpg

Iskolánk 6. évfolyamos tanulói és két második évfolyamos kisgyermek a Tűzmadár című színdarabbal emlékeztek meg az 1848/1849-es forradalom és szabadságharc eseményeiről, hőseiről március 11-én (pénteken) a Művelődési Házban.

A megemlékezésen részt vett iskolánk minden tanulója. Köszönjük szépen a fellépő gyermekeknek és a felkészítő pedagógusoknak, Bozsó-Papp Andreának és Hegedűs Kittinek ezt a színvonalas, megható műsort, mellyel a település lakosait is megörvendeztették március 15-én, a települési megemlékezésen.

Külön köszönet a Művelődési Háznak a helyszínért és a megvalósításban nyújtott segítségért és minden kollégának, aki bármilyen módon hozzájárult, hogy a próbák gördülékenyek legyenek.

22március15.jpg

Oldal:  1 2 3 ... 10 [11] 12 ... 26 27 28