A koronavírus-járvány terjedése miatt a Kormány az iskolákban a tantermen kívüli, digitális munkarend bevezetéséről döntött. 2020. március 16. óta a tanulók már nem jöhetnek az iskolába.

A Korm. határozat 1. d) pontja értemében 2020. március 16. napjától a szülők igényei alapján, indokolt esetben munkanapokon megszervezi a gyermekek, tanulók napközbeni kiscsoportos felügyeletét. Ennek lehetőségét csak azon szülők számára biztosítjuk, akiknek a munkája nélkülözhetetlen a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint az egyéb közfeladatok és a közellátás biztosításához.

Kérnénk önöket, hogy mindig előző munkanapon 8-15 óráig jelezzék telefonon: +36303215256 vagy emailben: medgyesisk@outlook.com címen, ha valamelyik tanuló esetében nem tudják a szülők, törvényes képviselők biztosítani a napközbeni felügyeletet, és emiatt kérik ennek intézményi megszervezését.

Felhívom a Szülők figyelmét, hogy kiscsoportos felügyelet esetén is magasabb a fertőzés veszélye, mint ha otthon lenne a gyermek!