Schéner Mihály Általános Iskola

Sport- és Versenyeredményeink


 
2017
Mezei futóverseny diákolimpia, megyei döntő Orosháza 
Iskolánk tanulói 2017. március 23-án mezei futóversenyen vettek részt Orosházán a megyei döntőn. A rendezvényen számos dél-békési iskola tanulója vett részt. Diákjaink nagyon ügyesen szerepeltek a több száz gyermek között. 
Eredményink: 
1.      korcsoport, lányok: csapat: 5. helyezés
 csapat tagjai: Petruzsán Sára (27. hely)
                        Grósz Szimonetta (5. hely)
                        Nagy Boglárka (15. hely)
                        Csóti Csilla (17. hely)
                        Ivanics Emma (42.hely)

1.      korcsoport, fiú: csapat: 7. helyezés
csapat tagjai: Joó Márton (13.hely)
                        Czene Áron (33. hely)
                        Mészáros Ádám (31. hely)
                        Gombos Norbert (49.hely)
                        Fűri Ferenc (48.hely)

2.      korcsoport, lányok: csapat: 6. helyezés
 csapat tagjai: Zsilik Zsófi (46.hely)
                        Kovács Kincső (48.hely)
                        Leczkési Moli (31. hely)
                        Rálik Dorka (49.hely)
                        Alb Mercédesz (30. hely)

3.      korcsoport, lányok: csapat: 7. helyezés
 csapat tagjai: Tassi Szófia (23.hely)
                         Isztojka Klára (39. hely)
                         Födelevics Roxána (41.hely)
                         Fűri Fiorella (40.hely) 

4.        korcsoport, lányok: csapat: 7 helyezés 
csapat tagjai: Krajcsi Izabella (28.hely)
                        Tassi Alexandra (39. hely)
                         Kovács Katalin (47.hely)
                         Borbás Petra (45.hely)
                         Zsilák Gyöngyi (46.hely)  

Felkészítő pedagógusok: Megyeriné Roik Katalin
                                           Gácsér Béláné 
                                          Szabó András
                                       László Máté

Informatika kistérségi verseny Iskolánkban

II. helyezett Gulyás Bernát 7.b osztályos tanuló



Mezei futóverseny diákolimpia, nagykörzeti döntő MezőhegyesIskolánk tanulói 2017. március 20-án mezei futóversenyen vettek részt Mezőhegyesen.A rendezvényen számos dél-békési iskola tanulója vett részt. Diákjaink kiemelkedő eredményeket értek el, és a csapat első helyezettek bejutottak az orosházi megyei döntőbe. 
Eredményink:
1.      korcsoport, lányok: csapat: 
1.helyezés csapat tagjai: Petruzsán Sára (1.hely)
                                    Grósz Szimonetta (2.hely)
                                    Nagy Boglárka (5.hely)
                                    Csóti Csilla (9.hely)
                                    Ivanics Emma (11.hely)

1.      korcsoport, fiú: csapat: 
1. helyezés csapat tagjai: Joó Márton (1.hely)
                        Czene Áron (2.hely)
                        Mészáros Ádám (3.hely)
                        Gombos Norbert (7.hely)
                        Fűri Ferenc (9.hely)

2.      korcsoport, lányok: csapat: 
1.helyezés csapat tagjai: Zsilik Zsófi (1.hely)
                        Kovács Kincső (4.hely)
                        Leczkési Moli (6.hely)
                        Rálik Dorka (10.hely)
                        Alb Mercédesz (14.hely)
                        Fodor Ninetta (19.hely)

2.      korcsoport, fiúk: csapat: 
2.helyezés csapat tagjai: Kuzma Hunor (3.hely)
                        Mazán Pál (5.hely)
                        Elekes Áron (11.hely)
                        Zsilák János (12.hely)

3.      korcsoport, lányok: csapat: 
1. helyezés csapat tagjai: Tassi Szófia (1.hely)
                         Isztojka Klára 3.hely)
                         Födelevics Roxána (6.hely)
                         Fodor Zsófia (11.hely)
                         Biri Mária (14.hely)

3.      korcsoport, fiúk: csapat: 
3.hely csapat tagjai: Czene Ákos (7.hely)
                        Gera Attila (12.hely)
                        Menyhárt Márk (14.hely)
                        Borzi Benjamin (18.hely) 

4.      korcsoport, lányok: csapat: 
1 helyezés csapat tagjai: Krajcsi Izabella (2.hely)
                        Tassi Alexandra (5.hely)
                         Kovács Katalin (7.hely)
                         Borbás Petra (8.hely)
                         Zsilák Gyöngyi (10.hely)

5.      korcsoport, fiú: csapat: 
4.helyezés csapat tagjai: Balogh Jácint (14.hely)
                Unyatyinszki Mihály (17.hely)
                 Gulyás Raul (25.hely)
                  Rajtár Róbert (26.hely)  

Felkészítő pedagógusok:    Megyeriné Roik Katalin
                                            Gácsér Béláné
                                            László Máté
                                            Zipperer Viktor
                                            Szabó András 


2016

2015



2015.március 11-én kétfordulós levelező versenyt hirdetett a Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola 5. osztályos tanulóknak. Intézményünkből 8 tanuló jelentkezett a versenyre. Minden iskolából különdíjat kapott a legeredményesebb tanuló. Először a különdíjak kiosztására került sor, melyet Juhász Enikő 5.b osztályos tanuló kapta.


I-VI. helyezettek tárgyjutalmat vehettek át. 
III. helyezést ért el:    Juhász Enikő   5.b     70 ponttal 
VI. helyezést ért el:    Kiss Boglárka  5.b     68 ponttal 
Felkészítő tanárunk: Piják Andrásné

A versenyen 62 tanuló indult. Tanulóink a igen szoros versenyben vettek részt.   
9.   helyezést ért el:   Krajcsi Izabella           66 ponttal 
11.   helyezést ért el:  Engelhardt Ákos         65 ponttal 
15.   helyezést ért el:   Gulyás Bernát           64 ponttal 
22.   helyezést ért el:  Holecz Zoltán            61 ponttal 
Felkészítő tanárunk: Piják Andrásné   

27.   helyezést ért el:  Tóth Tímea Zenóbia    57 ponttal 
31.   helyezést ért el:  Kotroczó Evelin          52 ponttal 
Felkészítő tanárunk: Nyári István 


Mezei futóverseny diákolimpia 
1. korcsoport (1-2. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 
1. hely 2. korcsoport (3-4. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 3. hely   
3. korcsoport (5-6. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely 
Tóth Roland 1. hely 
Elekes János 3. hely   
4. korcsoport (7-8 fiú) 
Nagykörzeti döntő: 3. hely 
Megyei döntő 
Tóth Roland 5. hely 
Szigetvári Viktória 10. hely   
1. korcsoport (1-2. lány) 
Kovács Kincső 2. hely   
2. korcsoport (3-4. lány) 
Nagy Beáta: 1. hely  
4. korcsoport (7-8 lány) 
Szigetvári Viktória 1. hely    


Bozsik Intézményi Foci Még zajlik. 1 forduló van hátra májusban. Hét iskola vesz részt benne. 
Jelenleg az ovis 1.-2. korcsoportos fiú és a 3.-4. korcsoportos lány csapatok az 1. helyen állnak.
  

Játékos sportvetélkedő (alsós fiú-lány) 
Nagykörzeti döntő: 2. hely   
Kéttusa megyei döntő 
Pavló Péter 8. hely 
Nagy Panna Zsófia 10. hely 
Pap Eszter 12. hely 
Göcző Petra 12. hely 
Frajsták Florina 13. hely 
Kotroczó Evelein 14. hely 
Kakuszi Zoltán Dániel 15. hely 
Szabó Ágnes 21. hely   

Futsall (teremfoci) diákolimpia
 Nagykörzeti döntő: 1. hely 
Megyei elődöntő: 1. hely 
Megyei döntő: 3. hely   

Foci diákolimpia 
4. korcsoport (7.-8. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely 
Megyei elődöntő: 2. hely (továbbjutás a megyei döntőre)  
1. korcsoport (1-2. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely   
2. korcsoport (3.-4. fiú) 

Nagykörzeti döntő: 1. hely   
3. korcsoport (5.-6. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 4. hely  
 Kézilabda diákolimpia: 
3. korcsoport (5.-6. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely 
Megyei elődöntő: 4. hely 
4. korcsoport (7.-8. lány) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely 
Megyei elődöntő: 4. hely 

Mezei futóverseny diákolimpia, körzeti döntő Mezőhegyes 
Egyéni helyezettek: 
Kovács Kincső II. hely 
Nagy Beáta Kármen I. hely 
Tóth Roland I. hely 
Elekes János III. hely

2014

2014. 04. 25. Diákolimpia megyei döntő 
2. helyezés
A csapat tagjai: Szigetvári  Viktória, Buzsik Stella, Lehoczki Réka, Nagy Noémi, Bozsányi Edina, Nagy Panna Zsófia, Papp Nikolett, Fehér Virág és Horváth Amália.


2013

2013. december 19-én Mezőhegyesen meghívásos karácsonyi kézilabda torna

5.-6. és 7.-8. osztály néhány 4. osztályos
kisebbek 2. helyezés
nagyobbak bronz érmet szereztek
Kiemelkedő teljesítmény: Szigetvári Viktória, Dajka Kitti, Lehoczki Réka
Nagy Panna, Fehér Virág, Kelemen Klaudia, Szekeres Kata

2013. december 1-jén a városi sportcsarnokban Schéner kézilabdakupát rendeztünk.

A tornán 6 csapat vett részt a kistérségből.

Iskolánk az 5-6. osztályos korcsoportban 1. helyezést ért el.
A győztes csapat tagjai: Nagy Panna Zsófia, Fehér Virág, Szekeres Kata, Széll Korina, Oláh Luca, Kelemen Klaudia, Katona Réka, Kotroczó Evelin, Juhász Enikő, Frajsák Florina, Kovács Evelin Sugárka, Orestyák Anna

2013. november 26-án a dombegyházi Balsaráti Vitus János Általános Iskola egészségnevelési versenyt tartott. 

Iskolánkat a 6.a osztály tanulói képviselték: Abai Éva, Kelemen Klaudia, Mihály Tamás, Nagy Nóra, akik  3. helyezést értek el.

II. Gyulai ’56-os Emlékesten 2013. október 22-én. A gyulai Október 23. Alapítvány által szervezett versenyen rajzkategóriában általános iskolai korcsoportban
 

I. helyezést ért el Zsilinszki Diána és Zsilinszki János. 
A zsűri dicséretben részesítette a beadott munkájáért 
Turcsik Máté és Bódi Richárd tanulókat. 

2013. május 26-27. 
Telekom labdarúgó diákolimpia országos döntője, Fonyódliget (10 fő)

I. korcsoport  6. helyezett 
Legjobb játékos: Korógyi Szabolcs

2013. május 17.

Újkígyós, alsós komplex tanulmányi verseny (6 fő)

Kotroczó Evelin 3.a  5.helyezett
Szabó Ágnes 2.b 6. helyezett
Dél-békési Kistérség Madarak és Fák Napja verseny, Mezőkovácsháza
Csapat : 3. helyezett

2013. május 11-12. 
Bihar Kupa nemzetközi tájfutó verseny, Nagyvárad

N14: Lehocki Réka     IV. helyezett

Nutrikid verseny (országos) 5 csapat vett részt

2 csapat kapott dicséretet

2013. május 11.
Nemzetközi taekwondo verseny, Hatvan

Tóth Roland 1. helyezett

2013. május 10.
Madarak és fák napja-akadályverseny.
Nagykörzeti atlétikaverseny, Mezőhegyes

4. korcsoport  lányok egyéni Nagy Csenge I. hely
Leczkési Fanni III. hely
3. korcsoport fiúk csapat I. hely
egyéni : Szarka Roland I. hely
lányok csapat I. hely .  
egyéni Lehoczki Réka III. hely
2. korcsoport fiúk csapat I. hely
egyéni: Tóth Roland I. hely
Elekes János III. hely
Lányok csapat I. hely 
egyéni: Nagy Panna I. hely
Kovács Kata III. hely
1.korcsoport fiúk csapat II. hely
egyéni: Kórógyi Szabolcs I. hely
lányok: Fodor Zsófia I. hely

2013.május.01. 
Kétsoprony. Május 1. Kupa labdarúgótorna

2000-2001-es korosztály: 1. helyezett
2002-2003-as korosztály: 1. helyezett
Legjobb kapus: István Erik
Gólkirály: Szűcs Zsolt, Körömi Zoltán
Legjobb játékos: Kórógyi Szabolcs

Mutasd magad, Dél-Békés!

8 osztály műsorát értékelte a zsűri,4-et arany fokozattal jutalmazott.

2013.április.27.
Gyula: labdarúgás diákolimpia megyei döntő

2004-2005-ös korosztály: 1. helyezett, a csapat bejutott az országos döntőbe
Gólkirály: Kórógyi Szabolcs
lányok: 4. helyezett

2013.április.23. 
Mezőhegyes: labdarúgás diákolimpia megyei elődöntő

2004-2005-ös korosztály: 1. helyezett
2000-2001-es korosztály: 2. helyezett

2013. április. 19. 
Mezőhegyes : labdarúgás diákolimpia nagykörzeti  döntő 

2001-2002-es korosztály: 1. helyezett
2004-2005-ös korosztály: 1. helyezett
2002-2003-as korosztály: 3. helyezett

2013.április 09. 
Diákolimpia, mezei futóverseny, megyei döntő, Orosháza

Kórógyi Szabolcs 2. helyezett  (I. korcsoport)

2013.március 26.
katasztrófavédelmi ifjúsági verseny Mezőkovácsházán

Fiúk: 8.osztály 3. helyezett
Lányok: 6. osztály 6. helyezett

2013.március 23. 
Póstelek, megyei tájfutó verseny 

Körömi Zoltán 1. hely
Leczkési Nelli 2. hely
Roik Martin 2. hely
Nagy Csenge 1. hely
Lehoczki Csilla 2. hely
Lehoczki Réka  1.hely
Leczkési Fanni 2. hely
Szigetvári József  3. hely
Szigetvári Viktória 1. hely
Nagy Panna 3. hely

2013.március 19.
Közlekedés gyerekszemmel pályázat díjkiosztója Nagykamaráson 

Kucsa Laura 4. b osztályos tanuló I. díjat nyert

2012

Közlekedési rajzpályázat 

Gajdács Nikoletta 4.a különdíj
Zsilák Gyöngyi 3.b 3. helyezés 
Felkészítő tanárok: Szigetvári Józsefné, Gácsér Béláné

2012. március 31.
SNI-s tanulók országos szépíróversenye
Békés megyei döntő Csorvás


Résztvevő tanulók:
II. korcsoport
Krisztof Bence 3.b, Lakatos Zsolt 4.b, Keresztesi Dzsenifer 4.a
III. korcsoport
Dajka Kitti 5.b, Peres Patrícia 5.b
Kategóriánként az első hat versenyző nevét ismertették.

Helyezések
II. korcsoport 6. hely Lakatos Zsolt 4.b
3. hely Keresztesi Dzsenifer 4.a
Az országos döntőbe jutott Keresztesi Dzsenifer 4.a 
Felkészítő tanárok a tanító nénik és a gyógypedagógusok

2012. március 31. Taek-wan-do diákolimpia Medgyesegyháza
 
Eredmények: (küzdelem)
Rálik Balázs 2., Tóth Roland 4., Karsai Ervin 3., Hevesi András 3., Almási Levente 3., Holecz István 3., Kakuszi Zoltán 2.,
Karsai Alex résztvevő   

Kézilabda diákolimpia nagykörzeti verseny
IV. kcs. lányok 4.hely
III. kcs. lányok 3.hely
IV. kcs. fiúk 1.hely 

Labdarúgás diákolimpia
IV. kcs. fiúk 2. hely
I. kcs. fiúk 2. hely
III.kcs. fiúk 2. hely
II.kcs. fiúk 1. hely

Mezei futóverseny megyei döntő
2012. március 29. Orosháza
 

I. kcs. lány csapat Juhász Enikő 
István Lili 
Kotroczó Evelin 
Voják Alexandra

Legújabb látogatók