Sport- és Versenyeredményeink



 
 2020/2021


2019/2020

Rajz

Virágtündérek, bogyómanók  - országos verseny 
Komoróczki Dorka III. helyezés   Álomút –országos verseny 
Komoróczki Dorka különdíj   

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel  - járási forduló 
Oláh Nóra Eliza I. helyezés   

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel járási forduló 
Kakuszi Eszter különdíj 
Komoróczki Dorka különdíj 
Kiss Gabriella különdíj   

Würtz Ádám rajzverseny országos 
Kakuszi Eszter Menyhárt Nóra döntőbe jutott és részt is vett a döntőn, helyezés nem volt   

Az én családom megyei pályázat 
Forgó Lili Emma III. helyezés   

Kitelepítettek Napja alkalmából kiírt helyi rajzverseny 
Oláh Nóra Eliza II. helyezés   

Szent György és a sárkány - Mezőhegyes város által kiírt 
Komoróczki Dorka különdíj  

Speleo Myotis Barlangkutató által kiírt országos rajzpályázat 
Komoróczki Dorka közönségdíj   

Schéner Mihály képzőművészeti verseny – térségi iskolák számára 
Komoróczki Dorka I.helyezett   

Rajz- és Vizuális kultúra facebook csoport borítóképévé választották 
Arsintea Adrienn  

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel –megyei forduló 
Kiss Orsolya 
Petz Noémi 
Kiss Gabriella 
Vrbovszki Kamilla Napsugár kiállításra került alkotások   

Muzsikál az erdő Alapítvány által kiírt országos rajzverseny 
Kakuszi Eszter kiállításra került alkotás ( ez volt a cél)

2018/2019

Magyar
  Pusztaföldvári magyar verseny
szép olvasás:
Máté László Kornél 2.évfolyam - III. helyezett
Forgó Lili Emma 3.évfolyam - III. helyezett
Nagy Boglárka 4. évfolyam - I. helyezett
Kovács Zsolt 4. évfolyam - III. helyezett

Pusztaföldvári magyar verseny
tollbamondás
Vaszkó Hunor 3.évfolyam - III. helyezett
Füri Ferenc 4. évfolyam - I. helyezett
Vrbovszki Kamilla Napsugár 4. évfolyam II. helyezett

Komplex anyanyelvi verseny - Újkígyós
Szövegértés, nyelvtani feladatok, tollbamondás
Valyuch Villő 2. évfolyam - VI. helyezés
Forgó Lili Emma 3. évfolyam - VI. helyezés

Rajz

Rajzverseny
  Virágtündérek, bogyómanók  - országos verseny 
Komoróczki Dorka  III. helyezés   

Álomút –országos verseny 
Komoróczki Dorka  különdíj   

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel  - járási forduló 
Oláh Nóra Eliza I: helyezés   

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel járási forduló 
Kakuszi Eszter Komoróczki Dorka Kiss Gabriella különdíj   

Würtz Ádám rajzverseny országos  
Kakuszi Eszter Menyhárt Nóra  döntőbe jutott és részt is vett a döntőn, helyezés nem volt   

Az én családom megyei pályázat 
Forgó Lili Emma  III. helyezés   

Kitelepítettek Napja alkalmából kiírt helyi rajzverseny 
Oláh Nóra Eliza  helyezés   

Szent György és a sárkány    - Mezőhegyes város által kiírt 
Komoróczki Dorka  különdíj   

Speleo Myotis Barlangkutató által kiírt országos rajzpályázat 
Komoróczki Dorka  közönségdíj   

Schéner Mihály képzőművészeti verseny – térségi iskolák számára 
Komoróczki Dorka  I. helyezett   

Rajz- és Vizuális kultúra facebook csoport borítóképévé választották 
Arsintea Adrienn   

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel –megyei forduló 
Kiss Orsolya Petz Noémi Kiss Gabriella 

Vrbovszki Kamilla Napsugár  kiállításra került alkotások   

Muzsikál az erdő Alapítvány által kiírt országos rajzverseny 
Kakuszi Eszter  kiállításra került alkotás ( ez volt a cél)  

Kézilabda
IV. korcsoport körzeti megmérettetsésen - III. hely
III. korcsoport körzeti megmérettetésen - I. hely
Megyei döntő - V. hely

Történelem

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ a 2018/2019-es tanévben meghirdette a 7-8. évfolyamos tanulók részére a XXVI. Országos Történelem Tanulmányi Versenyt.
Megyei döntő:
Szabó Ágnes Anna 8.b - I. hely
Balázs Tibor 7.a -IV. hely
Zöllner Csenge 7.a - VI. hely

Sport

Diákolimpia
Labdarúgás:  
Nagykörzeti döntő (Mezőhegyes):  
1-2. osztály fiúk: 2. helyezés  
3-4. osztály fiúk: 1. helyezés  
5-6. osztály fiúk: 2. helyezés  
Nagykörzeti döntő (Kaszaper):  
7-8. osztály fiúk: 2. helyezés  

Megyei elődöntő (Orosháza):  
3-4. osztály fiúk: 1. helyezés  

Megyei döntő (Gyula):  
3-4. osztály fiúk: 5. helyezés  

MLSZ Bozsik Intézményi program:  
A tanévben közel száz tanuló vett részt a labdarúgó szövetség programjában. A gyerekek négy rendezvényen nagyon szép eredményeket értek el.  

Atlétika: Megyei döntő (Békéscsaba): 
Petruzsán Petra Sára: többpróba 3. helyezés (4 ponttal maradt le az Országos döntőről)

2017/2018  




2016/2017

Sport
Mezei futóverseny diákolimpia, megyei döntő Orosháza   
Iskolánk tanulói 2017. március 23-án mezei futóversenyen vettek részt Orosházán a megyei döntőn. A rendezvényen számos dél-békési iskola tanulója vett részt. Diákjaink nagyon ügyesen szerepeltek a több száz gyermek között.

Eredményink:

1.      korcsoport, lányok: csapat: 5. helyezés 
csapat tagjai: 
Petruzsán Sára (27. hely)
Grósz Szimonetta (5. hely)
Nagy Boglárka (15. hely)
Csóti Csilla (17. hely)
Ivanics Emma (42. hely)

1.      korcsoport, fiú: csapat: 7. helyezés  
csapat tagjai:
Joó Márton (13.hely)
Czene Áron (33. hely)
Mészáros Ádám (31. hely)
Gombos Norbert (49.hely)
Fűri Ferenc (48.hely)

2.      korcsoport, lányok: csapat: 6. helyezés 
csapat tagjai:
Zsilik Zsófi (46.hely)
Kovács Kincső (48.hely)
Leczkési Moli (31. hely)
Rálik Dorka (49.hely)
Alb Mercédesz (30. hely)

3.      korcsoport, lányok: csapat: 7. helyezés 
csapat tagjai: 
Tassi Szófia (23.hely) 
Isztojka Klára (39. hely) 
Födelevics Roxána (41.hely) 
Fűri Fiorella (40.hely)

4.        korcsoport, lányok: csapat: 7 helyezés  
csapat tagjai:
Krajcsi Izabella (28.hely)
Tassi Alexandra (39. hely)
Kovács Katalin (47.hely)
Borbás Petra (45.hely)
Zsilák Gyöngyi (46.hely)

 Felkészítő pedagógusok:
Megyeriné Roik Katalin
Gácsér Béláné
Szabó András
László Máté

Informatika
Informatika kistérségi verseny Iskolánkban
II. helyezett Gulyás Bernát 7.b osztályos tanuló

Sport
Mezei futóverseny diákolimpia, nagykörzeti döntő Mezőhegyes
Iskolánk tanulói 2017. március 20-án mezei futóversenyen vettek részt Mezőhegyesen.A rendezvényen számos dél-békési iskola tanulója vett részt. Diákjaink kiemelkedő eredményeket értek el, és a csapat első helyezettek bejutottak az orosházi megyei döntőbe.

Eredményink: 
1.      korcsoport, lányok: csapat:  
1.helyezés csapat tagjai: 
Petruzsán Sára (1.hely) 
Grósz Szimonetta (2.hely) 
Nagy Boglárka (5.hely) 
Csóti Csilla (9.hely)
Ivanics Emma (11.hely)    

1.      korcsoport, fiú: csapat:
1. helyezés csapat tagjai:
Joó Márton (1.hely)
Czene Áron (2.hely)
Mészáros Ádám (3.hely)
Gombos Norbert (7.hely)
Fűri Ferenc (9.hely)

2.      korcsoport, lányok: csapat:  1.helyezés  
csapat tagjai:  
Zsilik Zsófi (1.hely)
Kovács Kincső (4.hely)
Leczkési Moli (6.hely)
Rálik Dorka (10.hely)
Alb Mercédesz (14.hely)
Fodor Ninetta (19.hely)

2.      korcsoport, fiúk: csapat:  2.helyezés 
csapat tagjai: 
 
Kuzma Hunor (3.hely)
Mazán Pál (5.hely)
Elekes Áron (11.hely
Zsilák János (12.hely)

3.      korcsoport, lányok: csapat:  1. helyezés  
csapat tagjai: 
Tassi Szófia (1.hely)
Isztojka Klára 3.hely) 
 Födelevics Roxána (6.hely)
 Fodor Zsófia (11.hely)
Biri Mária (14.hely)

3.      korcsoport, fiúk: csapat:  3.hely 
csapat tagjai:
  
Czene Ákos (7.hely)
Gera Attila (12.hely)
 Menyhárt Márk (14.hely)
Borzi Benjamin (18.hely)

4.      korcsoport, lányok: csapat:  1 helyezés  
csapat tagjai:  
Krajcsi Izabella (2.hely)
Tassi Alexandra (5.hely)
Kovács Katalin (7.hely)
Borbás Petra (8.hely)
 Zsilák Gyöngyi (10.hely)

5.      korcsoport, fiú: csapat: 4.helyezés  
csapat tagjai:  
Balogh Jácint (14.hely)
Unyatyinszki Mihály (17.hely)
Gulyás Raul (25.hely)
Rajtár Róbert (26.hely)
 


2015/2016


2014/2015

matematika
2015. március 11-én kétfordulós levelező versenyt hirdetett a Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola 5. osztályos tanulóknak. 
Intézményünkből 8 tanuló jelentkezett a versenyre. Minden iskolából különdíjat kapott a legeredményesebb tanuló. Először a különdíjak kiosztására került sor, melyet Juhász Enikő 5.b osztályos tanuló kapta.   I-VI. helyezettek tárgyjutalmat vehettek át.  
III. helyezést ért el:    Juhász Enikő   5.b     70 ponttal  
VI. helyezést ért el:    Kiss Boglárka  5.b     68 ponttal  

A versenyen 62 tanuló indult. Tanulóink a igen szoros versenyben vettek részt.   
9.   helyezést ért el:   Krajcsi Izabella  66 ponttal  
11.   helyezést ért el:  Engelhardt Ákos  65 ponttal 
15.   helyezést ért el:   Gulyás Bernát 64 ponttal 
22.   helyezést ért el:  Holecz Zoltán 61 ponttal 
27.   helyezést ért el:  Tóth Tímea Zenóbia 57 ponttal 
31.   helyezést ért el:  Kotroczó Evelin  52 ponttal  

Sport
Mezei futóverseny diákolimpia 
1. korcsoport (1-2. fiú) 
Nagykörzeti döntő:  1. hely 2. korcsoport (3-4. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 3. hely   
3. korcsoport (5-6. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely 
Tóth Roland 1. hely 
Elekes János 3. hely   
4. korcsoport (7-8 fiú) 
Nagykörzeti döntő: 3. hely 
Megyei döntő 
Tóth Roland 5. hely 
Szigetvári Viktória 10. hely   
1. korcsoport (1-2. lány) 
Kovács Kincső 2. hely   
2. korcsoport (3-4. lány) 
Nagy Beáta: 1. hely  
4. korcsoport (7-8 lány) 
Szigetvári Viktória 1. hely    

Bozsik Intézményi Foci Még zajlik. 1 forduló van hátra májusban. Hét iskola vesz részt benne. 
Jelenleg az ovis 1.-2. korcsoportos fiú és a 3.-4. korcsoportos lány csapatok az 1. helyen állnak.   
Játékos sportvetélkedő (alsós fiú-lány) 
Nagykörzeti döntő: 2. hely   
Kéttusa megyei döntő 
Pavló Péter 8. hely 
Nagy Panna Zsófia 10. hely 
Pap Eszter 12. hely 
Göcző Petra 12. hely 
Frajsták Florina 13. hely 
Kotroczó Evelein 14. hely 
Kakuszi Zoltán Dániel 15. hely 
Szabó Ágnes 21. hely   

Futsall (teremfoci) diákolimpia
 Nagykörzeti döntő: 1. hely 
Megyei elődöntő: 1. hely 
Megyei döntő: 3. hely   

Foci diákolimpia 
4. korcsoport (7.-8. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely 
Megyei elődöntő: 2. hely (továbbjutás a megyei döntőre)  
1. korcsoport (1-2. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely   
2. korcsoport (3.-4. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely   
3. korcsoport (5.-6. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 4. hely  
 Kézilabda diákolimpia: 
3. korcsoport (5.-6. fiú) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely 
Megyei elődöntő: 4. hely 
4. korcsoport (7.-8. lány) 
Nagykörzeti döntő: 1. hely 
Megyei elődöntő: 4. hely 

Mezei futóverseny diákolimpia, körzeti döntő Mezőhegyes 
Egyéni helyezettek: 
Kovács Kincső II. hely 
Nagy Beáta Kármen I. hely 
Tóth Roland I. hely 
Elekes János III. hely 

2013/2014

Sport
2014. 04. 25. Diákolimpia megyei döntő 
2. helyezés
A csapat tagjai: Szigetvári  Viktória, Buzsik Stella, Lehoczki Réka, Nagy Noémi, Bozsányi Edina, Nagy Panna Zsófia, Papp Nikolett, Fehér Virág és Horváth Amália. 


2013. december 19-én Mezőhegyesen meghívásos karácsonyi kézilabda torna
5.-6. és 7.-8. osztály néhány 4. osztályos
kisebbek 2. helyezés
nagyobbak bronz érmet szereztek
Kiemelkedő teljesítmény: Szigetvári Viktória, Dajka Kitti, Lehoczki Réka
Nagy Panna, Fehér Virág, Kelemen Klaudia, Szekeres Kata

2013. december 1-jén a városi sportcsarnokban Schéner kézilabdakupát rendeztünk.

A tornán 6 csapat vett részt a kistérségből.
Iskolánk az 5-6. osztályos korcsoportban 1. helyezést ért el.
A győztes csapat tagjai: Nagy Panna Zsófia, Fehér Virág, Szekeres Kata, Széll Korina, Oláh Luca, Kelemen Klaudia, Katona Réka, Kotroczó Evelin, Juhász Enikő, Frajsák Florina, Kovács Evelin Sugárka, Orestyák Anna

Egészség
2013. november 26-án a dombegyházi Balsaráti Vitus János Általános Iskola egészségnevelési versenyt tartott. 
Iskolánkat a 6.a osztály tanulói képviselték: Abai Éva, Kelemen Klaudia, Mihály Tamás, Nagy Nóra, akik  3. helyezést értek el.

Rajz
II. Gyulai ’56-os Emlékesten 2013. október 22-én. A gyulai Október 23. Alapítvány által szervezett versenyen rajzkategóriában általános iskolai korcsoportban
 
I. helyezést ért el Zsilinszki Diána és Zsilinszki János. 
A zsűri dicséretben részesítette a beadott munkájáért 
Turcsik Máté és Bódi Richárd tanulókat. 



2012/2013

Sport
2013. május 26-27. 
Telekom labdarúgó diákolimpia országos döntője, Fonyódliget (10 fő)
I. korcsoport  6. helyezett 
Legjobb játékos: Korógyi Szabolcs

komplex alsós
2013. május 17.
Újkígyós, alsós komplex tanulmányi verseny (6 fő)
Kotroczó Evelin 3.a  5.helyezett
Szabó Ágnes 2.b 6. helyezett
Dél-békési Kistérség Madarak és Fák Napja verseny, Mezőkovácsháza
Csapat : 3. helyezett

Sport
2013. május 11-12. 
Bihar Kupa nemzetközi tájfutó verseny, Nagyvárad
N14: Lehocki Réka IV. helyezett

Nutrikid verseny (országos) 5 csapat vett részt
2 csapat kapott dicséretet

2013. május 11.
Nemzetközi taekwondo verseny, Hatvan
Tóth Roland 1. helyezett

2013. május 10.
Madarak és fák napja-akadályverseny.
Nagykörzeti atlétikaverseny, Mezőhegyes
4. korcsoport  lányok egyéni 
Nagy Csenge I. hely
Leczkési Fanni III. hely

3. korcsoport fiúk csapat I. hely
egyéni : Szarka Roland I. hely
lányok csapat I. hely .  
egyéni Lehoczki Réka III. hely

2. korcsoport fiúk csapat I. hely
egyéni: Tóth Roland I. hely
Elekes János III. hely
Lányok csapat I. hely 
egyéni: Nagy Panna I. hely
Kovács Kata III. hely

1.korcsoport fiúk csapat II. hely
egyéni: Kórógyi Szabolcs I. hely
lányok: Fodor Zsófia I. hely

2013.május.01. 
Kétsoprony. Május 1. Kupa labdarúgótorna
2000-2001-es korosztály: 1. helyezett
2002-2003-as korosztály: 1. helyezett
Legjobb kapus: István Erik
Gólkirály: Szűcs Zsolt, Körömi Zoltán
Legjobb játékos: Kórógyi Szabolcs

Mutasd magad, Dél-Békés!
8 osztály műsorát értékelte a zsűri,4-et arany fokozattal jutalmazott.

2013.április.27.
Gyula: labdarúgás diákolimpia megyei döntő
2004-2005-ös korosztály: 
1. helyezett, a csapat bejutott az országos döntőbe
Gólkirály: Kórógyi Szabolcs
lányok: 4. helyezett

2013.április.23. 
Mezőhegyes: labdarúgás diákolimpia megyei elődöntő
2004-2005-ös korosztály: 1. helyezett
2000-2001-es korosztály: 2. helyezett

2013. április. 19. 
Mezőhegyes : labdarúgás diákolimpia nagykörzeti  döntő 
2001-2002-es korosztály: 1. helyezett
2004-2005-ös korosztály: 1. helyezett
2002-2003-as korosztály: 3. helyezett

2013.április 09. 
Diákolimpia, mezei futóverseny, megyei döntő, Orosháza
Kórógyi Szabolcs 2. helyezett (I. korcsoport)

Katasztrófavédelem
2013.március 26.
katasztrófavédelmi ifjúsági verseny Mezőkovácsházán
Fiúk: 8.osztály 3. helyezett
Lányok: 6. osztály 6. helyezett

Sport
2013.március 23. 
Póstelek, megyei tájfutó verseny 
Körömi Zoltán 1. hely
Leczkési Nelli 2. hely
Roik Martin 2. hely
Nagy Csenge 1. hely
Lehoczki Csilla 2. hely
Lehoczki Réka  1.hely
Leczkési Fanni 2. hely
Szigetvári József  3. hely
Szigetvári Viktória 1. hely
Nagy Panna 3. hely

Közlekedés
2013.március 19.
Közlekedés gyerekszemmel pályázat díjkiosztója Nagykamaráson 
Kucsa Laura 4. b osztályos tanuló I. díjat nyert


2011/2012 

Rajz
Közlekedési rajzpályázat 
Gajdács Nikoletta 4.a különdíj
Zsilák Gyöngyi 3.b 3. helyezés 

Szépíró
2012. március 31.
SNI-s tanulók országos szépíróversenye
Békés megyei döntő Csorvás

Helyezések
II. korcsoport 
6. hely Lakatos Zsolt 4.b
3. hely Keresztesi Dzsenifer 4.a

Az országos döntőbe jutott 
Keresztesi Dzsenifer 4.a 

Sport
2012. március 31. Taek-wan-do diákolimpia Medgyesegyháza
 
Eredmények: (küzdelem)
Rálik Balázs 2, Tóth Roland 4, Karsai Ervin 3, Hevesi András 3, Almási Levente 3, Holecz István 3, Kakuszi Zoltán 2, Karsai Alex résztvevő   

Kézilabda diákolimpia nagykörzeti verseny
IV. kcs. lányok 4.hely
III. kcs. lányok 3.hely
IV. kcs. fiúk 1.hely 

Labdarúgás diákolimpia
IV. kcs. fiúk 2. hely
I. kcs. fiúk 2. hely
III.kcs. fiúk 2. hely
II.kcs. fiúk 1. hely

Mezei futóverseny megyei döntő
2012. március 29. Orosháza
 
I. korcsoport lány csapat Juhász Enikő, István Lili, Kotroczó Evelin, Voják Alexandra


 
 


Medgyesegyházi Nebulókért Alapítvány


Köszönjük az adó 1 %-ának felajánlását!
Adószám:18389258-1-04