Schéneres tanulók eredményes szereplése a Mutasd Magad Dél-Békés rendezvényén.
Iskolánk ifjú néptáncosai Hegedűs Kitti néptánctanár kíséretében 2022. április 09-én részt vettek a Mutasd Magad Dél-Békés rendezvénysorozat battonyai kistérségi elődöntőjén. A Dél-Békési Kistérségi Közkincs Kerekasztal által fémjelzett program amatőr művészeti produkciókat felvonultató rendezvénysorozat. Ezúttal is egyének és csoportok számára kínált bemutatkozási lehetőséget. A zsűri emléklappal, bronz-, ezüst- és arany minősítéssel jutalmazta a produkciókat Azok, akik arany minősítést szereztek, valamint azok, akik ezüst minősítést kaptak, de kiemelkedő, különleges produkciót adtak elő, meghívást kaptak a rendezvénysorozat záró programjára, Százszorszép Gálára.

Eredményeink:

Sárközi cinegés: Tóth Míra Réka 3.a- Ipacs Annabell 6.b - ezüst minősítés és meghívás a Százszorszép Gálára

Szabadság madara című koreográfia: Tóth Míra Réka 3.a, Forgó Lili, Bácsi Pandóra, Fodor Ramóna, Bene Boglárka, Bene Nikolett 6.a, Ipacs Annabell, Oláh Nóra 6.b – különdíj és meghívás a Százszorszép Gálára

Minden fellépő diákunknak és a felkészítő pedagógusnak is gratulálunk!

Képeket ide kattintva tekintheti meg