Karácsony

Együtt ünnepeltünk

2013.december 20-án, az év utolsó tanítási napján igyekeztünk ünnepi hangulatot varázsolni a gyermekszívekbe. A lélek örömét szerettük volna fokozni, melyre sokunknak egyre inkább szüksége volna.
    Nagyon sokan vállalták, hogy próbák és gyakorlások nehéz munkája révén méltó ajándékot szeretnének átadni társaiknak. A műsorunk a gitárszakkörösök örömzenéjével indult, majd a karácsonyi várakozást megidéző versek hangulatát angol nyelvű dalok fűszerezték. A színjátszó szakkörösök előadása talán megerősítés adott ahhoz az emberi gondolathoz, hogy akarjunk adni egymásnak, lehetőségeinkhez képest segítsünk másokat! Ennek eldöntéskor csakis a szívünkre hallgassunk!
   A műsorvezető zárógondolatai az egymás felé fordulás öröméről és a reményről szóltak: „Meg kell tanulnunk tiszta szívvel, szeretettel örülni. Az igazi öröm az, ha embertársainkat is örvendeni látjuk. Szeretni egész évben, kitartóan, mert érdemes!”
   Köszönöm minden kollégámnak, segítőinknek és a közreműködő tanulóknak, hogy létrejött ez a nagyszerű ajándék!

Liker Anna