Meghívó-Tehetségek napja-1.jpg

Az általános iskolai beiratkozás ideje:

2019. április 11. (csütörtök) 8.00-19.00 óra között
2019. április 12. (péntek) 8.00-18.00 óra között

A tankötelessé váló gyermeket a szülő köteles beíratni a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerint illetékes vagy a választott iskola első évfolyamára. A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumok szükségesek:

• a gyermek és a szülő nevére kiállított személyi azonosítót igazoló hatósági igazolvány
  • a gyermek nevére kiállított személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)
  • TAJ kártya
  • a gyermek anyakönyvi kivonata
  • NEK azonosító diákigazolványhoz - a kormányablaknál (Mezőkovácsháza) igényelhető
  • az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás, mely lehet:
  • óvodai szakvélemény,
  • nevelési tanácsadás keretében végzett iskolaérettségi szakértői vélemény,
  • sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye.
  • Nyilatkozat az életvitelszerű lakcímről (3. sz. melléklet)
  • Nyilatkozat a törvényes képviseletről (4.sz. melléklet)
  • A közös szülői felügyeleti jogról szóló nyilatkozat
  • költségek (iskolai nyakkendőre 1.500 Ft)
  • nyilatkozat hit- és erkölcstan igénybevételéről
  • napközi igénylőlap

A Schéner Mihály általános Iskola beiskolázási körzete: Medgyesegyháza, Medgyesbodzás, Pusztaottlaka, Nagykamarás (világnézeti tekintetben el nem kötelezett szülő gyermeke részére)

Medgyesegyháza, 2019. március 14.
                                                                                  dr. Sióréti Gabriella

Oldal:  1 2 [3] 4 ... 16 17 18