Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

Folytatódik a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság „Tálcán kínáljuk a biztonságot! – Security is offered!” címmel indított program. Megérkeztek az új tálcabetétek. A hozzá kapcsolódó játék kitöltésére 2021.06.07 – 06-20-ig van lehetőségetek a hozzá kapcsolódó webes felületen (talcan.hu) vagy a QR kód segítségével belépve.

A játékot helyesen és leggyorsabban kitöltő diákok (korosztályonként, általános iskola alsó., felső tagozat, a megyéből összesen 8-8 fő) értékes jutalomban részesül.

talcabetet_3het_01.png
talcabetet_3het_02.png

Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

Folytatódik a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság „Tálcán kínáljuk a biztonságot! – Security is offered!” címmel indított program. Megérkeztek az új tálcabetétek. A hozzá kapcsolódó játék kitöltésére 2021.05.31 – 06-13-ig van lehetőségetek a hozzá kapcsolódó webes felületen (talcan.hu) vagy a QR kód segítségével belépve.

talcabetet_2het_01.png
talcabetet_2het_02.png

Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

Folytatódik a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság „Tálcán kínáljuk a biztonságot! – Security is offered!” címmel indított program. Megérkeztek az új tálcabetétek. A hozzá kapcsolódó játék kitöltésére 2021.05.24 – 06-06-ig van lehetőségetek a hozzá kapcsolódó webes felületen (talcan.hu) vagy a QR kód segítségével belépve.

talcabetet_1het_01.png
talcabetet_1het_02.png