Házirend módosítás

-  Intézményi Tanács
 -  Diákönkormányzat
 -  Szülői Közösség

„Az iskola életével kapcsolatosan készült fényképeket, felvételeket az intézményvezető és az intézményvezető helyettesek átnézik, hogy melyek kerülhetnek fel az iskola honlapjára, közösségi oldalára (csak olyanok, amelyek nem érintik hátrányosan, vagy hozzák kényelmetlen helyzetbe a szülőt vagy a gyerekeket).”

„Versenyeken, fellépéseken, műsorokon készült fotókat feltesszük a honlapunkra, és a közösségi oldalunkra. Ha szülő kifejezetten kéri, az ő gyermekéről készült fényképet, videót nem szerepeltetjük.”

„A házirendben előírtuk a Schéner Mihály Általános Iskola tanulóinak az egyenruha viselését – sötét alj (nadrág, szoknya), fehér ing vagy blúz. Az egyenruha kiegészül a fiúknak nyakkendővel, a lányoknak sállal, mely sötétkék lesz, rajta világoskék logóval. ”

Oldal:  1 2 3 ... 18 19 [20]